Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Piatnik Activity: Original 2

Popis produktu

Hra Activity je kombinací kreativních herních elementů. Pojmy jsou vysvětlovány pomocí kreslení, opisu nebo pantomimy a spoluhráči je musejí uhodnout. Má-li být pojem nakreslen, nesmí se při tom ani mluvit, ani gestikulovat. Kresba nesmí obsahovat ani písmena a ani čísla. Při opisu musí být pojem slovně opsán. Nesmí při tom být použito jak slovo samotné, tak ani jeho kořen nebo jeho odvozené formy. Má-li být pojem přiblížen pantomimicky, nesmí se při tom ani mluvit, ani ukazovat na jakékoli předměty.

Activity Original 2 obsahuje 3.300 nových pojmů a mají také nová pravidla! Díky taktickým prvkům je hra ještě napínavější!

Průběh hry:

Hráč, který je na řadě, se rozhodně pro jeden z balíčků karet (3,4 nebo 5) a sejme vrchní kartu. Na začátku hry stojí ale všechny figury na startovním poli, proto může první hráč každého teamu zvolit libovolný pojem na kartě - musí ho ale znázornit určeným způsobem (šikovně pantomimicky, opisem nebo kreslením).

Podaří-li se teamu pojem uhodnout, posune svou figurku o tolik políček, kolik ukazuje číslo na sejmuté kartě.

V dalším průběhu hry je způsob znázornění pojmu určován polem na herním plánu, na kterém stojí figurka teamu, který je na řadě.

Jestliže team pojem uhodne, posune svou figurku a ta skončí na políčku, které je už obsazené figurkou jiného teamu, musí figurka, která na políčku byla dřív, o jedno pole zpět.

Team, který první dojde do cíle, vyhrává.

  • Druh hry: kreativní, interaktivní.
  • Hrací doba: ca. 60 minut.

Recenze Piatnik Activity: Original 2 (41)

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Piatnik opravit
Typ párty opravit
Věk od ? 12 let opravit
Počet hráčů 3 - 16 opravit
Délka hry 60 min opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.