Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Stolní hry Prodos Games

Partner sekce

Tomovy hry Tomovy hry
www.tomovyhry.cz

Zobrazit jen zlevněné (22)Prodos Games Aliens vs Predator: The Hunt Begins

87% (Perfektní)1 recenze

1 - 3, 30 min

Stolní hra Alien vs Predator: The Hunt Begins - stolní hra 2. vydání. The Hunt Begins je rychlá, klaustrofobická desková hra s figurkami. Ať už se připojíte do řad statečných...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Aliens vs Predator: Alien Predalien

Sada Alien Predalien přidává pro hru Aliens vs Predator: The Hunt Begins 1 resinovou figurku (1:32), včetně podstavce, žetonu a karty se statistikami. Figurka je nebarvená a...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Inquisitors

Sada Inquisitors obsahuje 5 resinových miniatur Inquisitors pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Maras

Sada Maras obsahuje 5 resinových miniatur Maras pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Mabs

Sada Mabs obsahuje 5 resinových miniatur Mabs pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Sirins

Sada Sirins obsahuje 5 resinových miniatur Sirins pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Belzeeba

Sada Belzeeba obsahuje 1 resinovou miniaturu Belzeeba pro válečnou hru Space Crusade, která je vysoká 110 mm. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Mamoona

Sada Mamoona obsahuje 1 resinovou miniaturu Mamoona pro válečnou hru Space Crusade. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Calypso

Sada Calypso obsahuje 1 resinovou miniaturu Calypso pro válečnou hru Space Crusade. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Archon

Sada Archon obsahuje 1 resinovou miniaturu Archon pro válečnou hru Space Crusade, která je vysoká 100 mm. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Artemis

Sada Artemis obsahuje 1 resinovou miniaturu Artemis pro válečnou hru Space Crusade. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Anubis Warriors

Sada Anubis Warriors obsahuje 5 resinových figurek pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Základní hra

Space Crusade je desková válečná hra s miniaturami o měřítku 32mm. Celá produktová řada se skládá z celkem 10.ti jednotek - od běžných vojáků, přes těžkou pěchotu, lehká...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Load: League of Ancient Defenders

2 - 6, 30 min

LOAD: League of Ancient Defenders je desková hra s miniaturami z epického prostředí, ve kterém se hráči střetávají se svými armádami, vnáší chaos do řad protivníka a snaží se ho...

Uložit ke srovnání

OEM Alien vs Predator: The Hunt Begins 2nd Edition Upgrade Kit

1 - 3, 30 min

Set komponent pro první vydání hry Alien vs Predator: The Hunt Begins sloužící jako upgrace na 2nd Edition. Nahrazuje všechny neaktuální komponenty původní verze hry. Alien vs...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Aliens vs Predator: USCM Sentry Guns

Sada USCM Sentry Guns přidává pro hru Aliens vs Predator: The Hunt Begins 2 resinové figurky (1:32), včetně podstavců, žetonů a 1 kartu se statistikami. Figurky jsou nebarvené a...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Anubis

Sada Anubis obsahuje 1 resinovou miniaturu Anubis pro válečnou hru Space Crusade. Model a jeho součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Aliens vs Predator: Alien Facehuggers

Sada Alien Facehuggers přidává pro hru Aliens vs Predator: The Hunt Begins 5 resinových figurek (1:32), včetně podstavců, žetonů a 1 kartu se statistikami. Figurky jsou...

Uložit ke srovnání

Prodos Games Space Crusade: Armoured Crusaders

Sada Armoured Crusaders obsahuje 5 resinových figurek pro válečnou hru Space Crusade. Modely a jejich součásti nejsou složené ani nabarvené.

Uložit ke srovnání

Prodos Games Aliens vs Predator: Predator Young Bloods

Sada Predator Young Bloods přidává pro hru Aliens vs Predator: The Hunt Begins 3 resinové figurky (1:32), včetně podstavců, žetonů a 1 kartu se statistikami. Figurky jsou...

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 38 produktů
1 2

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Stolové hry