Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Partner sekce

Tomovy hry Tomovy hry
www.tomovyhry.czMegacon Games Myth: Shamblers

Shamblers Minion Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 10 plastových miniatur a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Iathi Minion Pack

Myth: Iathi Minion Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 10 plastových miniatur a 3 karty monster. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Grubbers

Myth: Grubbers Minion Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 10 plastových miniatur a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Traps

Traps je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 6 plastových miniatur s podstavci. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Lairs

Lairs je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 6 plastových miniatur s podstavci. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Sycleech Captain Pack

Myth: Sycleech Captain Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 plastové miniatury a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Sycline Minion Pack

Myth: Sycline Minion Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 10 plastových miniatur a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Iao Captain Pack

Myth: Iao Captain Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 plastové miniatury včetně podstavců. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Stalkers Captain Pack

Myth: Stalkers Captain Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 velké plastové miniatury včetně podstavců. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: IA The Foundation Boss

Myth: IA, The Foundation Boss je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Rozšíření je v angličtině. Obsah balení: 1x velká plastová miniatura 2 karty monster 10...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Crawlers

Crawlers Minion Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 10 plastových miniatur a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Quest Expansion 1

Myth: Quest Expansion 1 je rozšiřující balíček karet s novými questy pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Tyto karty lze přimýchat do stávajícího balíčku. Rozšíření je v...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Soulless

Myth: Soulless Captain Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 plastové miniatury a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Syclopt

Myth: Syclopt Expansion Boss je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Rozšíření je v angličtině. Obsah balení: 1x velká plastová miniatura 2 karty monster 10...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Urulok

Myth: Urulok the Young Expansion Boss je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Rozšíření je v angličtině. Obsah balení: 1x velká plastová miniatura 1 karta...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: The Rat King

Myth: The Rat King Expansion Boss je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Rozšíření je v angličtině. Obsah balení: 1x velká plastová miniatura 4 karty monster...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Rath

Myth: Rath Captain Pack je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 plastové miniatury a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Bones

Myth: Bones Expansion Boss je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth. Rozšíření je v angličtině. Obsah balení: 1x velká plastová miniatura 2 karty monster 10 karet...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Skald

Myth: Skald Expansion Hero je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 2 plastové miniatury, 31 karet hrdinů a 5 karet předmětů. Rozšíření je v...

Uložit ke srovnání

Megacon Games Myth: Etrus

Myth: Etrus the Last je rozšíření pro deskovou kooperativní fantasy hru Myth, které přidává 1 plastovou miniaturu bosse a 1 kartu monstra. Rozšíření je v angličtině.

Uložit ke srovnání

1 - 20 ze 23 produktů
1 2

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Stolové hry